Ndërhyrje “horror” e shokut të skuadrës së Veton Tushës në futbollin turk (VIDEO)

Ozer Ozdemir është ndëshkuar me karton të kuq pas një ndërhyrje brutale në ndeshjen e së dielës në Superligën turke midis Gaziantep dhe Denizlispor, njofton “infOSport.mk”. Mbrojtësi 23 vjeçar i Denizlispo nuk ishte as afër topit kur e bëri ndërhyrjen në fytyrë të brazilianit, Junior Maranhao. Pas këtij starti të rëndë, brazilianit