Pakueta largohet nga Milani, por jo edhe nga “Serie A”

Edhe pse Koronavirusi ka bërë që të gjitha kampionatet të pezullohen, klubet që tani kanë filluar të bëjnë llogaritë për sezonin e ardhshëm. Kështu te Milani pritet të ndodhin ndryshime të mëdha dhe njëri nga lojtarët që do të largohet nga “San Siro” është Lukas Pakueta. Siç raporton “La Repubblica”, braziliani Pakueta