Momenti kur Koman u rrëzua brenda zonës së rrezikut! Kishte apo nuk kishte penalti (VIDEO)

Në këto momente në Lisbon të Portugalisë po zhvillohet finalja e madhe e Ligës së Kampionëve, midis Paris Sen Zhermenit dhe Bajernit të Munihut. Një rast diskutabil ndodhi në fundin e pjesës së parë, kur Koman u rrëzua në zonën e rrezikut pas një kontakti që pati me futbollistin kundërshtarë