Shënojnë Ibraimi dhe Seferi, por skuadrat e tyre nuk marrin dot fitoret (VIDEO)

Të hënën në elitën e futbollit shqiptarë në program ishin dy ndeshjet e fundit të javës së 9-të, njofton “infOSport.mk”. Ndeshja e parë ishte ajo midis Dinamo Tiranës dhe Egnatias, e zhvilluar në kryeqendrën shqiptare. Në fushën e stadiumit “Selman Stërmasi” zbritën plotë 8 futbollistë nga Maqedonia, edhe atë 5 te

Pamje nga përleshja e mbrëmshme e tifozëve gjatë meçit, Fjuri-Seferi (VIDEO)

Në mungesë të një boksi cilësor midis Tajson Fjurit dhe Sefer Seferit në ring, ishin tifozët e pranishëm në palestrën e Mançesterit që krijuan një arenë tjetër boksi, e në të cilën u përfshinë më shumë persona. https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=_kv3qOHjlmE Pamjet nga kjo përleshje masive, që në një moment tërhoqi edhe vëmendjen e të