Rezultatet e fundit, PSZh-ja dhe Junajtedi me trajner të ri deri në verë!

Dy skuadrat gjigande europiane, Mançester Junajtedi dhe Paris Sen Zhermeni ditë më parë u përballën mes tyre në Ligën e Kampionëve. Ishin francezët që triumfuan në fund me shifrat 3:1, duke iu hakmarrë në këtë mënyrë skuadrës angleze për disfatën në ndeshjen e parë në në Paris. Kualifikimi për në raundin