Vitsel shënon sërish për Dortmundin dhe sërish feston me shqiponjë (VIDEO)

Borusia e Dortmundit e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri në Bundesligën gjermane, njofton “infOSport.mk”. Skuadra nga “Sinjal Iduna Park” para tifozëve të vetë mundi Lajpcigun me rezultatin 4:1, ndërsa pas golit të shënuar në Kupën e Gjermanisë, Vitsel me gol debutoi edhe në kampionat.   https://www.facebook.com/BVB/videos/1101846459982007/ Vitsel realizoi