Zekirja Ramadani në Renato Dall’Ara mysafir special i Xhemailit

Ish trajneri i FC Shkupit, Zekirja Ramadani, i cili aktualisht po udhëheq me mjaft sukses skuadrën e Ferronikelit, mbrëmë ndoqi nga afër ndeshjen e fundit të javës së 16-të në ‘Serie A’ midis Bolonjas dhe Milanit, ku ishte mysafir special i Blerim Xhemailit, njofton ‘infOSport.mk’. Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes, Ramadani

Feronikeli i Ramadanit pëson disfatën e parë në Superligën e Kosovës

Skuadra e Feronikelit që udhëhiqet nga strategu shkupjan, Zekirja Ramadani në ndeshjen e saj të 10-të në Superligën e Kosovës ka pësuar disfatën e parë sezonale, njofton ‘infOSport.mk’. Skuadra nga Drenasi u mund minimalisht 1:0 në transfertën ndaj Gjilanit, për të cilën skuadër realizoi braziliani, Xheferson Francisko Markez Lopez në