Ramadani tregon arsyen e ndarjes me Feronikelin

Tekniku shkupjan, Zekirja Ramadani, gjatë ditës së sotme edhe zyrtarisht ndau rrugët me skuadrën e Feronikelit, me të cilën edicionin e kaluar në Kosovë fitoi të dy titujt, atë kampion dhe Kupën . Trajneri ka treguar arsyet pse ai nuk është më pjesë e kampionëve. “Kam pasur kontratë deri në muajin qershor,