Ja dy televizionet shqiptare që do të transmetojnë pa pagesë ndeshjen, Tirana-Crvena Zvezda

Ndeshja Tirana-Crvena Zvezda, e vlefshme për turin e dytë eliminatorë të Ligës së Kampionëve, ka zgjuar shumë bujë në rajon, ndërsa për shqiptarët në Shqipëri dhe Kosovë, dy televizionet private, Syri.net (Shqipëri) dhe RTV Dukagjini (Kosovë), kanë arritur që të sigurojnë transmetimin e ndeshjes, njofton “infOSport.mk”. Që të dyja këto televizione

Urrejtja e serbëve nuk ka kufij, tifozi i Partizanit: Uroj që në ndeshjen Tirana-Zvezda të rrëzohet një meteor midis stadiumit!

Urrejtja e tifozëve të Partizanit të Beogradit për rivalët e Crvena Zvezdës, kalon çdo kufij të mundshëm. Një gjë të tillë e vërteton edhe një postim i bërë në “Tëitter”, nga një tifoz i Partizanit i cili mallkon shumë keq. Ai në profilin e tij në “Tëitter” shkruan se me