Ramadani dhe Belica shënojnë golat e parë për Partizanin (VIDEO)

Futbollisti shqiptarë nga Maqedonia, Emran Ramadani ka shënuar golin e parë për Partizanin e Tiranës në fitoren 6:0 ndaj Lushnjës, të vlefshme për xhiron e 22-të në Superligën shqiptare. Ramadani gjeti golin e parë për Partizanin në minutën e 84-t, duke vulosur shifrat finale të takimit në 6:0.

Në listën e golashënuesve në këtë takim u përfshi edhe futbollisti strugan Belica, që shënoi në minutën e fundit të pjesës së parë, ndërsa golat tjerë u realizuan nga Kardozo, Progni dhe dy nga Bardhi. Emran Ramadani edhe Egzon Belica te Partizani u transferuan në merkaton e janarit./InfOSport.mk

Goli debutues i Emran Ramadanit me Partizanin e Tiranës ndaj Lushnjës!

Публикувахте от infosport.mk в 28 февруари 2018 г.

Egzon Belica gol ndaj Lushnjes

GOLI I PARË I STRUGANIT EGZON BELICA ME FANELLËN E PARTIZANIT NË SUPERLIGËN SHQIPTAREPARTIZANI – LUSHNJA 6:0

Публикувахте от infosport.mk в 28 февруари 2018 г.

Leave a Reply