Super asist i Pogbas, Rashford kalon në epërsi Junajtedin (VIDEO)

Mançester Junajtedi e ka mbyllur me epërsi minimale 1:0 pjesën e parë në transfertën ndah Totenhamit në ndeshjen derbi të javës së 22-të në Premierligë, njofton ‘infOSport.mk’.

Një super asist i francezit Poll Pogba në minutën e 43-të gjeti në thellësi sulmuesin Markus Rashford, i cili nuk fali dhe me të djathtën e tij shënoi në rrjetën e Hugo Lloris.

Leave a Reply