Gabimi trashanik i Zahov, Rabotniçki dhe Shkëndija në pushim shkojnë me barazim (VIDEO)

Janë mbyllur 45 minutat e para të 3 ndeshjeve të para çerekfinale të Kupës, njofton “infOSport.mk”. Ndeshja e vetme që prodhoi gola, ëshët ajo në Tetovë midis Shkëndijës dhe Rabotniçkit.

Shkëndija avanson ndaj Rabotniçkit

Shkëndija avanson ndaj RabotniçkitNdeshja e parë çerekfinaleSHKËNDIJA – RABOTNIÇKI 1:0(S. Zhunior 8')

Публикувахте от infosport.mk в Сряда, 4 декември 2019 г.

Vendasit avansuan me golin e Stenio Zhunior në minutën e 8-të, teksa mysafirët nga Shkupi barazun shifrat në minutën e 33-të, duke iu falënderuar gabimit trashanik të portierit, Kostadin Zahov.

Gabim trashanik i portierit Zahov, Rabotniçki barazon ndaj Shkëndijës

Gabim trashanik i portierit Zahov, Rabotniçki barazon ndaj ShkëndijësNdeshja e parë çerekfinale e KupësSHKËNDIJA – RABOTNIÇKI 1:1(D. Stojkov 33')

Публикувахте от infosport.mk в Сряда, 4 декември 2019 г.

Shumë afër golit ishte edhe FC Shkupi në përballjen ndaj Akademia Pandev, mirëpo goditjen e Marin Jurina nga pika e bardhë në minutën e 30-të, e ndali portieri Çubrakoviç.

Marin Jurina asesi të shënojë. Sulmuesi kroat humbi penalti përballë Akademia Pandevit në ndeshjen e parë çerekfinale të Kupës.

Marin Jurina asesi të shënojë. Sulmuesi kroat humbi penalti përballë Akademia Pandevit në ndeshjen e parë çerekfinale të Kupës.

Публикувахте от infosport.mk в Сряда, 4 декември 2019 г.

Kësisoj pjesa e parë në Çair u mbyll me rezultatin e fillimit, 0:0, njëjtë sikurse ndeshja në Strugë midis Struga Trim Lum dhe Renovës.

Ndeshja e fundit çerekfinale midis Bregallnicës dhe Labunishtës starton në ora 16:30.

Leave a Reply