Bardhi shënon, Levante fiton (VIDEO)

Enis Bardhi ndodhet në super formë. Shkupjani në ndeshjen e tij të tretë pas pandemisë “Covid 19”, ka arritur të shënojë golin e dytë për Levanten, duke e ndihmuar këtë skuadër për të shënuar edhe një fitore tjetër në ndeshjet e La Liga-s, njofton “infOSport.mk”. Bardhi shënoi sot një super gol

Renova vazhdon ti besoj kontigjentit që ka, vijnë edhe dy rinovime të reja

Renova vazhdon ti besoj kontigjentit të futbollistëve që ka, ashtu që gjatë ditës së sotme nga ky klub kanë njoftuar vazhdimin e bashkëpunimit edhe me dy futbollistë të tjerë, njofton “infOSport.mk”. Fjala është për Jasir Selmanin dhe mesfushorin difenziv nga Kosova, Alush Gavazaj, të cilët kanë nënshkruar kontrata të reja një