Hasbulla merr vëmendjen kryesore në UFC, përballet me rivalin e tij Rozik (VIDEO)

Hasbulla Magomedov është kthyer kohet e fundit në një personazh të njohur në rrjetet sociale, Instagram dhe Tik Tok.

Për të gjithë fansat e tij u bë i njohur lajmi se Hasbulla do të ishte i pranishëm në  UFC 267.

Një përplasje mes Hasbullah dhe rivalit të tij, Abdu Rozik ka ndodhur jashtë ringut të UFC, të cilët u përballën mes tyre.

Në një video të postuar në rrjetin social Twitter shikohet edhe përballja mes dy rivalëve, Hasbulla dhe Rozik.

Leave a Reply