Ndeshja Andorrë-Shqipëri nuk transmetohet në asnjë nga TV e kundërshtarit!

Shqipëria mbrëmjen e sotme nis rrugëtimin e saj në kualifikueset për Botërorin “Qatar 2022”. Dhe si zakonisht interesimi në Shqipëri, por edhe më gjërë ku jetojnë shqiptarë, për ndeshjet e kombëtares “kuqezi” është shumë i lartë, ndërsa e kundërta ndodh në Andorrë, aty ku ndeshja e sotme do të ndiqet