Partizani-Maribori, formacionet. Belica dhe Asani titullarë

Skuadra e Partizanit të Tiranës pas pak do të zhvillojë ndeshjen e raundit të parë eliminatorë kundër skuadrës së njohur sllovene të Mariborit, njofton “infOSport.mk”. Është kjo një ndeshje tepër e vështirë për skuadrën shqiptare, e cila mbështetet te tereni vendas dhe ndihma e tifozëve të saj “Guerrilsat”. Trajneri Gega e