ZYRTARE, Rabotniçki bënë për vete francezin Bopesu

Rabotniçki vazhdon të jetë “kryefjala” e padiskutueshme e merkatos verore në Ligën e Parë Futbollistike të Maqedonisë, njofton “infOSport.mk”. Pas mbylljes së operacioneve me Oliver Peev, Filip Petkovski, Ljubomir Stevanoviç dhe Dushan Steviç, “romantikët” siguruan edhe transferimin e 5-të, duke prezantuar francezin, Zhoel Bopesu. Ky i fundit 6 muajt e fundit