Skënderbeu gati të rikthejë edhe sulmuesin e Rabotniçkit, Gofri!

Dënimi nga ana e UEFA-s për Skënderbeun, ka bërë që disa nga futbollistët më të mirë të kësaj skuadre të largohen dhe ti japin lamtumirën skuadrës korçare, që tashmë po mbështetet tek futbollistët e saj të huazuar nëpër skuadra të ndryshme, si në Shqipëri, ashtu edhe jashtë saj, njofton “infOSport.mk”. Pas