Mbrojtësi hero i Çesterfilldit, shënon dhe barazon në min.95-të, 4 minuta më pas mbron edhe një penalti (VIDEO)

Uill Evans është bërë heroi i Çesterfildit, skuadër kjo që garon në divizionin e pestë anglez. Mbrojtësi 27-vjeçar, jo vetëm që shënoi golin e barazimit në minutën e 95-të ndaj Ebsflit, por gjithashtu në minutën e 99-të arriti që të prit edhe një penallti. Kur gjithë tifozët vendas menduan se skuadra