Futbollistët e Francës vijnë me një “surprizë” të pakëndshme për trajnerin Deshamp

Futbollistët e Francës që u shpallën kampion Bote pas plotë 20 viteve, i’a kanë bërë një “surprizë” jo dhe aq shumë të këndshme trajnerit të tyre, Didier Deshamp. Franca në finalen e madhe të së dielës në stadiumin “Luzhniki” në Moskë mundën Kroacinë me rezultatin 4:2 Pas përfundimit të ndeshjes, Deshamp derisa