Një goditje tjetër për “Digitalb”, humb të drejtat televizive të Superligës së futbollit kosovar

Një tjetër goditje e rëndë për “Digitalb”, kësaj herë vjen nga Kosova. Pasi humbi të drejtën e transmetimit të ndeshjes Tirana-Crvena Zvezda, e vlefshme për raundin eliminator të Ligës së Kampionëve, si dhe superkupën e Shqipërisë, kjo platformë televizime i ka “larë duart” zyrtarisht edhe me kampionatin e Kosovës. Kujtojmë që