Golat e grupit “H” nga fitoret e Realit dhe Totenhamit (VIDEO)

Reali i Madridit të mërkurën në mbrëmje para tifozëve të vetë në “Santiago Bernabeu” ashtu edhe siç pritej mundi APOEL Nikozian nga Qiproja me rezultatin 3:0, shkruan “infOSport.mk”. Në këtë ndeshje shkëlqeu Ronaldo, prezenca e të cilit Realin e bënë një skuadër më të plotë dhe më të frikshme. Yli portugez