Trepça ’89 transferon dy futbollistë maqedonas nga LPFM-ja

Trepça ’89 pa dyshim se është një ndër skuadrat më aktive në merkaton e verës në Superligën e Kosovës, njofton “infOSport.mk”. Skuadra nga Mitrovica gjatë stërvitjes së djeshme ka prezantuar plotë 10 emra të rinj, në mesin e të cilëve janë edhe dy futbollistët maqedonas, Bllagoj Gucev i Sileksit dhe