Dy futbollistë të Vëllazërimit i bashkohen Ferizajit!

Dy futbollistë të Vëllazërimit të Kërçovës sezonin e ri do të luajnë në Superligën e Kosovës me fanellën e Ferizajit. Fjala është për Armend Aliun dhe Hajradin Cuculin, të cilët siç mëson ‘infOSport.mk’ me skuadrën kosovare kanë nënshkruar kontrata deri në fund të sezonit 2018/2019. Rikujtojmë përveç këtyre dy futbollistëve, nga Maqedonia