Jovanovski dhe Stjepanoviç njëzëri: Besojmë në fitore ndaj Honvedit

Trajneri i Rabotniçkit Gjore Jovanovski, si dhe kapiteni Ostoja Stjepanoviç në koferencën për shtyp të organizuar për gazetarë në prag të ndeshjes së parë eliminatore të Liga Europa kundër hungarezëve të Honved, njëzëri thanë se skuadra e tyre ka potencial dhe forcë për të mundur ekipin kundërshtarë, njofton “infOSport.mk”. Strategu i

Jovanovski debutoi me fitore në bankinën e Rabotniçkit (VIDEO)

Gjore Jovanovski ka debutuar me fitore në bankinën e Rabotniçkit, njofton “infOSport.mk”. Skuadra shkupjane me Jovanovskin në krye, i cili u emërua vetëm ditë më parë në krye të “romantikëve”, sot në kuadër të javës së 26-të mundi Sileksin me rezultatin 2:0. https://www.facebook.com/infosport.mk/videos/1638926519556292/ Golin e parë skuadra e Rabotniçkit e realizoi në