E paralajmëruam dhe ashtu ndodhi, ish futbollisti i Makedonija GJ.P prezantohet te Llapi

Ashtu edhe siç paralajmëruam, ashtu edhe ndodhi. Ish futbollisti i Makedonija GJ.P dhe Partizanit në Shqipëri, Fernando Augusto, sezonin e ri do të provoj veten të luaj në elitën e futbollit kosovar, ku do të veshë fanellën e fituesit aktual të Kupës, KF Llapit. Fernando Augusto – Fernandinjo u prezantua nga