Khelaifi udhëton drejt Brazilit, pas takimit me babain vendoset e ardhmja e Nejmar

Presidenti i Paris Sen Zhermenit, Naser al Khelaifi, ka udhëtuar drejt Brazilit për të qartësuar të ardhmen e yllit brazilian Nejmar. Khelaifi ka shkuar në shtëpinë e Nejmarit, ndërkohë që ka vizituar edhe fondacionin “Neymar Jr. Institute”, ku ka pasur një takim mes presidentit të PSZH-së dhe babait të futbollistit. Sipas