Klodian Duro tha se kishte dhunuar gruan, kërcënoi edhe banorët! Skualifikohet nga “Big Brother”

Ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare, Klodian Duro, është përjashtuar nga gara e "Big Brother VIP-Shqipëri", pasi i njëjti kishte deklaruar se kishte rrahur gruan, ndërsa ka kërcënuar dhe banorët duke thënë të tregojnë kujdes, pasi nëse ai pi disa gota raki, mund të bëhet i dhunshëm. “Klodian Duro skualifikohet nga “Big Brother