Junajtedi me një përmbysje spektakolare mundi K. Pallasin (VIDEO)

Mançester Junajtedi ka bërë një përmbysje spektakolare nga 0:2 në 3:2 në transfertën ndaj Kristal Pallasit në kuadër të javës së 29-të në Premierligë, njofton “infOSport.mk”. Mysafirët nga “Selharst Park” treguan dëshirë të madhe dhe deri në minutën e fundit nuk u dorëzuan në kërkimin e tre pikëve, që i siguruan

Çelzi bënë detyrën dhe barazohet me Junajtedin (VIDEO)

Çelzi është rikthyer te fitorja. Pas disfatës në fundjavë ndaj Uest Hamit, sonte “blutë” e Londrës bënë detyrën e tyre në transfertën ndaj Hadersfild, duke shënuar fitore me rezultatin 1:3, njofton “infOSport.mk”. Të besuarit e trajnerit Antonio Konte fitoren e siguruan që në pjesën e parë, kur edhe bënë diferencën. Bakajoko në