Uzuni poston foton me Ronaldon dhe vjen me një porosi të fuqishme për të rinjtë: “Kurrë mos hiqni dorë nga ëndrrat”

Myrto Uzuni po kalon momente të paharruara në karrierën e tij, teksa të mërkurën atij iu plotësua një ëndërr për të luajtur përballë idhullit të tij, Kristiano Ronaldo. Për më tepër Uzuni regjistroi emrin e tij në listën e golashënuesve bashkë edhe me Ronaldon, duke bërë që të shënojë gol