Po “rikthehet” Milani (VIDEO)

Milani ka shënuar fitore 2:1 në derbi ndeshjen e javës së 22-të kundër Lacios, njofton “infOSport.mk”. Golat për skuadrën fituese i realizuan Patrik Kutrone dhe Xhakomo Bonaventura, ndërkohë golin e nderit për “lacialët” e realizoi Adam Marushiç. Duhet theksuar se në shënimin e golit të parë të “rossonerëve”, topi kishte prekur