Dalin pamje të reja të golit të Ljorentes, a gaboi VAR në këtë rast?

Kualifikimi i Totenhamit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve vazhdon të komentohet ende. Mbrëmë “spërsat” edhe përkundër disfatës 4:3 ndaj Mançester Sitit, arritën që të kalojnë tutje, kjo falë fitores minimale 1:0 në ndeshjen e parë dhe golave të shënuar më shumë në transfertë. Shtatë golat e shënuara në ndeshjen e