Marselo gati të largohet nga Reali, “mbretërit” tashmë kanë gjetur pasuesin e tij!

Marselo është njëri nga futbollistët e Realit që pritet të largohet nga “Santiago Bernabeu” brenda këtij muaji ose në fund të sezonit. Aventura e brazilianit me Realin e Madridit po shkon drejt fundit dhe te Reali kanë piketuar pasuesin e tij. Siç raporton e përditshmja spanjolle “AS”, Reali ka piketuar mbrojtësin e