Lajme të këqija për Panuçin para ndeshjes me Turqinë

Lajme të këqija për trajnerin e Kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi nga grumbullimi në Antalia të Turqisë. Mesfushori i Barit, Migjen Basha nuk ia ka dalë që të rikuperohet nga dëmtimi dhe do të mungojë në ndeshjen kontrolluese ndaj Turqisë. Mesfushori është larguar sot nga rezidenca e ekipit përfaqësues në Antalia, ndërsa