Armenia do të sulmojë Maqedoninë me Mihtarjan dhe Barsegian

Trajneri i përfaqësueses së Armenisë, Vardan Minasjan ka bërë publike listën e futbollistëve, tek të cilët do të llogarisë për ndeshjet e Ligës së Kombeve, një garë kjo e re që për herë të parë aprovohet nga ana e UEFA-s. Ndeshjen e parë Armenia do ta zhvillojë kundër Lihtenshtejnit me 6