E pabesueshme! Interi pezullon Naingolanin për një kohë të pacaktuar

Arsyeja e një vendimi të këtillë nga ana e klubit zikaltër janë ‘çështje disciplinore’.... Skuadra italiane e Interit ka njoftuar se Raxha Naingolan është pezulluar për një periudhë të pacaktuar. Arsyeja e një vendimi të këtillë nga ana e klubit zikaltër janë ‘çështje disciplinore’. Gjatë javës Naingolan kishte njoftuar se

Interi prezantoi Ninxhan e tij të ri

Skuadra e Interit ka zyrtarizuar mesfushorin belg të Romës, Raxha Naingolan. Ish-përfaqësuesi i Belgjikës, që ka vendosur të pensionohet nga ndeshjet ndërkombëtare, me Interin ka nënshkruar kontratë katërvjeçare. Ai në Milano arriti për shumën e 24 milion eurove, teksa në këtë marrëveshje e cila vlerësohej 35 milion euro, ekipi “zikaltër” ka

Naingolan shumë pranë Interit

Mesfushori belg i Romës, Raxha Naingolan pritet që brenda këtyre ditëve të finalizojë transferimin e tij te skuadra e Interit, njofton “Gazzetta dello Sport”, përcjellë “infOSport.mk”. Nga shitja e Naingolan kryeqytetasit italian do të përfitojnë 24 milion euro, si dhe mbrojtësin Davide Santon si dhe mesfushorin 18-vjeçar Nikolo Dzaniolo, si pjesë