Situatë kaotike te Juventusi, Nedved përplaset ashpër me Paratiçin

Situatë kaotike te Juventusi! Sipas asaj që raporton e përditshmja “Repubblica”, në qendrën stërvitore bardhezi ka ndodhur një përplasje shumë e ashpër mes zëvendëspresidentit bardhezi, Pavel Nedved dhe shefit të zonës teknik, njëkohësisht drejtori sportiv i torinezëve, Fabio Paratiçi. Prestigjiozja italiane nënvizon se motivet e këtij sherri, që trazon edhe më