Sedat Berisha shënon golin e fitores ndaj Olimpiakos Nikozia (VIDEO)

Sedat Berisha ka rezultuar deçiziv në fitoren e Dritës ndaj Olimpijakos Nikozia, njofton “infOSport.mk”. Berisha shënoi golin e vetëm në fitoren 1:0, kur mjaft mirë reagoi pas një harkimi në shtyllën e dytë dhe me kokë mposhti portierin kundërshtarë. Ndeshja në fjalë u zhvillua në Bansko të Bullgarisë, ndërsa ishte fitorja