Juventusi paralajmëron një transferim për ditën e nesërme, ja për kë bëhet fjalë…

Juventusi ka postuar një video në rrjetet sociale, duke paralajmëruar transferimin e rradhës, që do të ndodh gjatë ditës së nesërme. Ta fillojmë rrugëtimin tonë shkruan në postimin e Juventusit. Juventusi është i lidhur me disa lojtarë si Matijs de Ligt, Adrien Rabiot dhe Xhanluixhi Bufon, por shtrohet pyetja se cili do