Treshja e talentuar, Neziri-Ramadani-Shabani mendojnë për fitoren e Juventus Seravës

Juventus Serava ka vazhduar me serinë e rezultateve pozitive në elitën e futsalit vendor, njofton “infOSport.mk”. Skuadra nga Serava në ndeshjen e javës së 16-të në transfertë mundi SEEU Tetovën me rezultatin 1:3. Në këtë ndeshje te “bardhezinjtë” shkëlqeu treshja e talentuar, Eljesa Neziri, Jakup Ramadani dhe Erkan Shabani, të cilët

Shabani: Ndaj A. Pandev mendojmë vetëm për tre pikët (VIDEO)

Shkupi stinorin pranveror të sezonit 2017/2018 në elitën e futbollit vendor e nis me ndeshjen si vendas përballë Akademia Pandev, njofton “infOSport.mk”. Në këtë ndeshje “bardhekaltërit” futen me të vetmin qëllim, tre pikëshin, me të cilin do të tejkalonin në tabelë kundërshtarin e tyre nga Strumica. Njëherit futbollistët e trajnerit