Kosovë-Shqipëri, ja në cilinTV mund ti ndiqni shpresat shqiptare

Pas vëllazërores të para disa ditëve midis Shqipërisë dhe Kosovës në Elbasan, sot këto dy përfaqësuese të një kombi do të luajnë sërish, mirëpo kësaj rradhe duke zbritur në fushën në Prishtinë me ekipet e U21, njofton “infOSport.mk”. Ndeshja në fjalë do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe është e