Pas dy fitoreve Prishtina e Ramadanit befasohet në shtëpi nga Ulpiana

Skuadra kampione në fuqi e Kosovës, Prishtina, nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1:1 në shtëpi përballë Ulipanës, njofton “infOSport.mk”. Kur mendohej se skuadra e Zekirja Ramadanit kapi ritmin me dy fitoret e njëpasnjëshme përballë Dukagjinit dhe Feronikelit, ata sot u befasuan nga skuadra modeste e Ulpianës, që avansoi