FC Shkupi bënë për vete ish bashkëlojtarin e Bardhit te Ujpeshti

Skuadra e FC Shkupit ka bërë një goditje të madhe para përfundimit të merkatos së verës, teksa ka arritur të bëjë për vete ish bashjkëlojtarin e Enis Bardhit te Ujpeshti dhe njëkohësisht te përfaqësuesja shpresa e Maqedonisë, Viktor Angellov, njofton “infOSport.mk”. Lajmin na e kofirmuan nga skuadra “bardhekaltër”, e cila në