UFC konfirmoi largimin e luftëtarit çeçen i cili kishte përkrahur një vrasës në Francë!

25-vjeçari çeçen, Zelim Imadaev nuk është më një luftëtarë i UFC-së. Para disa ditëve i njëjti kishte përkrahur bashkëpatriotin e tij 18-vjeçar, Abdullah Anzorov, i cili i preu kokën një arsimtari në Francë, transmeton “infOSport.mk”. Imadaev në profilin e tij në “facebook” kishte shkruar se Anzorov është hero i islamit dhe