Rastet e njëpasnjëshme të futbollistëve me probleme në zemër, ja çfarë thotë kardiologu

Në kohët e fundit më futboll janë shfaqur shumë raste të futbollistëve të cilët kanë pasur probleme në zemër. Mjaftojmë të kujtojmë se Aguero u detyrua të “pensionohej” para kohe prej kësaj çështje, ndërsa Lindelof i Mançester Junajtedit dhe Piotr Zielinski i Napolit shfaqën probleme me frymëmarrjen duke trembur jo

Alioski shënon dhe sërish feston me zemër! Ja kujt ia dedikon… (VIDEO)

Futbollisti shqiptarë Ezgjan Alioski formën e tij të mirë me fanellën e Lids Junajtedit në Angli, po e konfirmon edhe me përfaqësuesen e Maqedonisë, shkruan “infOSport.mk”. Alioski në dy ndeshjet e para të Ligës së Kombeve me fanellën “verdhekuq” ka arritur që të shënojë dy gola, duke ndihmuar Maqedoninë për