Pas trofeve me Shkëndijën, Emini merr trofeun më të rëndësishëm në jetë

Pas dy trofeve me Shkëndijën edicionin e kaluar, kur fitoi titullin kampion dhe Kupën e Maqedonisë, Izair Emini gjatë ditës së sotme ka fituar edhe një trofe tjetër, kësaj rradhe jashtë fushave të futbollit, njofton “infOSport.mk”.

Ky trofe, ardhja e djalit në jetë, ndryshe fëmiut të dytë, me siguri se është trofeu më i rëndësishëm për Izon, i cili beson se edhe sezonin 2018/2019 do ta mbyll me trofe në futbollin vendor.

“Falënderimi i takon vetëm Allahut i cili na gëzoi me një anëtar të ri në familjen tonë… Mirë se erdhe në jetë …ELIS”, – kishte shkruar Emini në profilin e tij zyrtarë në “Facebook”.

Falemenderimi i takon vetem Allahut i cili na e gëzoj me nje antar te ri ne familjen tonë…Mirë se erdhe ne jete…ELIS..

Публикувахте от Izair Emini в Понеделник, 13 август 2018 г.

Leave a Reply