SUPER-ZENELI barazon shifrat, Kosova-Bullgaria 1:1 (VIDEO)

Përfaqësuesja e Kosovës ka barazuar rezultatin në 1:1 përballë Bullgarisë në stadiumin “Fadil Vokrri”. Golin e barazimit e shënoi Arbër Zeneli, me një goditje nga jashtë zonës për barazim 1:1 dhe delirium në tribunat e stadiumit, kur atmosfera si gjithnjë është e shkëlqyeshme.

Rikujtojmë në pjesën e parë bullgarët kishin avansuar me golin e Bashikov në minutën e 39-të./InfOSport.mk

Super Zeneli, super Kosova barazon ndaj Bullgarisë

Super Zeneli, super Kosova barazon ndaj BullgarisëKOSOVA – BULLGARIA 1:1(A. Zeneli 62')

Публикувахте от infosport.mk в Понеделник, 25 март 2019 г.

Leave a Reply