Armend Alimi i kundërpërgjigjet Milovanoviqit, Shkëndija barazon rezultatin ndaj A.Pandev (VIDEO)

Shkëndija ka barazuar rezultatin përballë Akademia Pandevit në ndeshjen e vlefshme të javës së 19-të, që në këto momente po zhvillohet në stadiumin “Bllagoj Istatov” në Strumicë, njofton “infOSport.mk”.

Pas epërsisë së hershme të Akademia Pandev që në minutën e 5-të, kur Milovanoviq shënoi në rrjetën e Kostadin Zahov, kundërpërgjigjia nga ana e “kuqezinjëve” erdhi në minutën e 23-të me anë të Armend Alimit.

Armend Alimi shenon golin e barazimit ndaj Akademia Pandev

Armend Alimi shenon golin e barazimit ndaj Akademia PandevLPFMV – Java 19AK. PANDEV – SHKËNDIJA 1:1(A. Alimi 23')

Публикувахте от infosport.mk в Неделя, 16 февруари 2020 г.

Mesfushori kumanovar shfrytëzoi në maksimum harkimin nga e djathta të Agim Ibraimit dhe me kokë arriti që të shënojë në rrjetën e Çubrakoviç për rezultat 1:1.