Konor pranon meçin historik me 45-vjeçarin Silva

Irlandezi Konor MekGregor ka pranuar sfidën e Anderson Silva dhe është pajtuar për një super-luftë historike.

Ishte vetë legjenda braziliane, 45-vjeçari Silva, ai i cili e ftoi irlandezin për të provuar ‘aftësitë luftarake’ të njërit-tjetrit në tetëkëndësh, ndërsa nuk vonoi shumë përgjigjja e Konor, i cili përmes profilit të tij zyrtarë në “Twitter”, kishte shkruar: “Unë pranoj”.

Leave a Reply