Pas Bruno Ditës, edhe Jashanica pranë largimit nga Skënderbeu!

Pas Bruno Ditës, i cili ditë më parë u zyrtarizua te Shkëndija e Tetovës, rrugës për tu larguar nga rradhët e Skëndërbeut, është edhe Bajram Jashanica, transmeton “infOSport.mk”.

Jashanica mund të kthehet në Kosovë, teksa është në bisedime me skuadrën e  Prishtinës. Kryeqytetasit kanë siguruar një vend për në Kupat e Europës dhe një përforcim me një përvojë të madhe si Jashanica do të ishte goditja e duhur në këtë merkato.

Leave a Reply